Agencja Reklamowa

"Ecomedia"

Rowerowy Team Reklamowy

   Jesteśmy agencją specjalizującą się w wielkoformatowej reklamie mobilnej.
Na świecie powstają ruchy społeczne dążące do usunięcia reklam wielkoformatowych z miast. Kierunek oczywiście słuszny - większość billboardów zaśmieca nasze ulice, krajobraz, otoczenie. W Polsce niektóre miasta wprowadzają już zakazy.

Stworzyliśmy innowacyjny projekt, który umożliwia zaistnienie reklamy wielkoformatowej w tych nowych realiach.

O wyższości reklamy mobilnej nad stacjonarną nikogo chyba nie trzeba przekonywać... Problem jest w tym, że nie wszędzie z taką reklamą da się "wjechać". Czy aby na pewno? My pojawimy się tam, dokładnie tam, gdzie jest Wasza grupa docelowa - czy będzie to park, rynek, ścieżka rowerowa, plac zabaw, centrum historyczne, czy galeria handlowa...W naszej galerii firmowej znajdują się zdjęcia z Rynku w Krakowie, na tle Sukiennic oraz z ich wnętrza, Rynek w Kazimierzu Dolnym podczas imprez kulturalnych, potencjalnie niedostępny dla reklam wielkoformatowych. My możemy zaprezentować się z reklamami naszych klientów. Innowacyjny pomysł polegający na wykorzystaniu specjalnych platform reklamowych napędzanych siłą mięśni, pozwala poruszać się  i zatrzymywzć praktycznie wszędzie.
Coraz więcej firm stawia na ekologiczny wizerunek, my nie wydzielamy spalin...   

   Pojawienie się naszych platform wywołuje zawsze wielkie zainteresowanie. Jest to coś nowego, oryginalnego i eksponujemy się w miejscach dotychczas niedostępnych dla tradycyjnych nośników reklam. Platformy wyposażone są w bardzo dobre nagłośnienie. Nie używamy głośników tubowych, takich jak w przyczepach reklamowych, lecz szerokopasmowych głośników estradowych. Jakość i moc jest rewelacyjna. Prędkość z jaką poruszamy się pozwala na wysłuchanie spotu audio w całości.

Nasi rowerzyści podczas akcji reklamowej mogą kolportować materiały reklamowe klientów. Jesteśmy w stanie zorganizować kampanię reklamową w ciągu 24h w dowolnym miejscu w Polsce (druk banerów, ulotek, nagranie spotu audio)

ECO-MEDIA

Jakub Mozgawa

tel. 535 636 878

email: ecomediamobile@wp.pl

 

dowiedz się więcej