World Sports Federation Foundation

Pierwszy raz na World Sports Federation Foundation
Rejestracja

Wincety Korba

udostępnił zdjęcie - 11 mies. temu

i

https://s13.postimg.cc/fucv17f7r/skoki7.jpg

17 grudnia 2017 roku na rzeszowskim basenie ROSiR-u odbyły się kolejne zawody w skokach do wody z cyklu Grand Prix ZKS Stal Rzeszów i Memoriał im. Jerzego Szczerbatego.
Tym razem zawdy zgromadziły na trybunach nadspodziewanie wielu kibiców, być może było to związane z przyjęciem w szeregi skoczków do wody najmłodszych zawodników w wieku od 6-8 lat, którzy oddawali swe pierwsze skoki podczas Grand Prix.
Ich starsi koledzy stoczyli zacięty bój o miejsca na podium.
W najmłodszej kategorii E1 wśród dziewcząt w skokach z trampoliny 1 metr zwyciężyła Gabriela Stec, druga była Nell Szargut, a trzecia Sara Skoczylas. Wśród chłopców w kategorii E1 pierwsze miejsce zajął Kornel Kalczyński.
W kategorii E2 zacięta walka na skoki stoczyła się pomiędzy dwiema zawodniczkami. Ostatecznie pierwsze miejsce zajęła Marta Kida, a tuż za nią uplasowała się Lena Rząsa.
Wśród dziewcząt w kategorii D kolejność zawodniczek na podium ważyła się do ostatniego skoku. Pierwsze miejsce zajęła Milena Pilch, tuż za nią była Weronika Bojda, a trzecie miejsce zajęła Gabriela Skalska.
W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców Eryk Dróżdż zajął miejsce pierwsze.
Na podium w kategorii C dziewcząt stanęły: pierwszy stopień – Maria Łukaszewicz, drugi – Emilia Tokarska. W tej samej kategorii wiekowej wśród chłopców Konrad Miąsik zajął pierwsze miejsce, przed Oskarem Cmelą.
Dużo emocji wzbudziła również rywalizacja dziewcząt w grupie B, wśród których najlepsza okazała się Karolina Wolska. Drugie miejsce zajęła Aleksandra Błażowska, trzecie Agnieszka Frankiewicz, a czwarte Justyna Ciskał. Wśród mężczyzn w kategorii B bezkonkurencyjny był Filip Jachim, a w kategorii A Robert Łukaszewicz.
Tym razem w Grand Prix wzięli również udział nasi najstarsi i najbardziej doświadczeni zawodnicy. W kategorii OPEN mężczyzn Andrzej Rzeszutek okazał się lepszy i był przed Kacprem Lesiakiem.
Wszystkim zawodnikom, sędziom i trenerom serdecznie dziękujemy za towarzyszące zawodom emocje. A najlepszych kibiców, którzy tak licznie przybyli na tę edycję Grand Prix zapraszamy na kolejne i liczymy na gorący doping.

Wincety Korba

udostępnił film - 11 mies. temu

i

Niesamowite skoki do wody (Amazing jumping into the water) - BADZIOL TV

youtube.com

Wincety Korba

udostępnił film - 11 mies. temu

i

Skoki do wody - Mistrzostwa Polski Poznań 2013

Skoki do wody - Mistrzostwa Polski Poznań 2013

youtube.com


Wincety Korba

udostępnił film - 11 mies. temu

i

Skoki do wody - trenig młodych zawodników

youtube.com