World Sports Federation Foundation

Pierwszy raz na World Sports Federation Foundation
Rejestracja

Cyrk Wictoria

udostępnił zdjęcie - około 1 rok temu

i

W tym roku jako pierwsi w Polsce wprowadzimy wycinane plansze reklamowe! Już niedługo będziecie mieli okazję zobaczyć je w swoim mieście!

https://i.postimg.cc/rybDhtD4/Cyrkwistoria2020-1.jpg

https://i.postimg.cc/HLBxbJGV/Cyrkwistoria2020-2.jpg

Cyrk Wictoria

udostępnił zdjęcie - ponad 3 lata temu

i

https://s33.postimg.cc/n0zwd7drz/40944281441_e9a11a8ea9_o.jpg

środa, 21 marca 2018

Cyrk Wictoria 2018 - Relacja z programu w Strzelcach Opolskich
W dniu dzisiejszym wybraliśmy się na program Cyrku Wictoria w Strzelcach Opolskich.
Reklama cyrku pojawiła się parę dni i była bardzo dobra, plakaty PCV jak i papierowe można było spotkać na każdym rogu, natomiast ulotki w większości sklepów.
Gdy przybliśmy na plac od razu udaliśmy się pod namiot, ponieważ pogoda jeszcze nie do końca była idealna. Frekwencja pod namiotem wynosiła ponad 60%.
Program wyglądał następująco :

Parada powitalna bajkowych postaci
Pokaz hula-hoop - Lena
Repryza komiczna dyskoteka - Robi
Żonglerka sześcianem - Galaxy
Repryza siłacz - Robi
Pokaz egzotyczny z legwanem i wężami - Stanisław Łowicki
Iluzja - Ando Hokobyan
Repryza komiczna odskocznia - Robi
Balans ze szkłem - Galaxy

Przerwa - podczas, której można było przejechać się na kucyku, kupić popcorn lub zrobić sobie darmowe zdjęcie z misiem.

Ekwilibrystyka na wałkach - Robert i Galina
Akrobacje w sieciach - Lena
Repryza skakanka - Robi
Akrobacje na linie pionowej - Galina
Repryza, szczur leci w kosmos - Robi
Pokaz konia i kucyka - Stanisław Łowicki
Konferansjer - Stanisław Łowicki.


Program nam jak i publiczności bardzo się podobał, wszyscy wychodzili zadowoleni z uśmiechem na twarzy. Zapraszamy wszystkich pod namiot Cyrku Wictoria w sezonie 2018 !

Cyrk Wictoria

udostępnił film - ponad 3 lata temu

i

youtube.com

Cyrk Wictoria

udostępnił zdjęcie - ponad 3 lata temu

i


czwartek, 2 sierpnia 2018

Cyrk Wictoria 2018- recenzja

https://s33.postimg.cc/mbh415xwf/20180801_100250_HDR.jpg


Wczoraj w Inowrocławiu po raz pierwszy był Cyrk Wictoria. Przed 8 rano namiot był w połowie rozstawiony. Kasa była czynna od 9 i od tej pory systematycznie ludzie kupowali bilety. Ponownie pojawiłem się na placu o 16:15. Porobiłem zdjęcia, porozmawiałem z pracownikami cyrku. Pomimo upału frekwencja wyniosła 85-90%. Byłem zaskoczony, że tyle ludzi przyszło. Reklama w mieście była świetna. Dużą uwagę zwracały banery reklamowe. Spektakl rozpoczął się z dwuminutowym opóźnieniem o 17:02.

https://s33.postimg.cc/4y6tmd01b/20180801_101324_HDR.jpg


Na początku była parada bajkowych postaci i wszystkich artystów. Bardzo spodobał mi się konferansjer. Prowadził program oryginalnie i ma dobrą dykcję. W magiczny świat cyrku wprowadził nas pokaz hula-hop. Numer ten był na dobrym poziomie. Następnie pojawił się Clown Robi- znany z między innymi Cyrku Safari. Zaprezentował repryzę "dyskoteka", znana ale lubiana przez publiczność zwłaszcza dzieci. Kolejno na arenie żonglerkę sześcianem wykonał Galaxy. Przyznam, że ten numer jest średni, zwłaszcza, że widziałem już kilka razy. Po żonglerce pojawił się Spiderman, w akrobacjach w sieciach. Akrobacje na dobrym poziomie ale czegoś mi zabrakło. Po raz drugi pojawił się clown tym razem z repryzą "Siłacz". Repryza śmieszna zwłaszcza z udziałem Maszy. Następnie w egzotyczny świat wprowadził nas Gin Alif. Przedstawił swoje zwierzęta: węże, legwana, ostronosa oraz pokazał swoje zdolności jako fakir chodząc między innymi po ogniu. Według mnie numer był ok. Po chwili na arenie zrobiło się magicznie za sprawą iluzji z udziałem zwierząt, którą zaprezentował Ando. Iluzja była na dobrym poziomie. Kolejny raz na arenie pojawił się Robi. Z udziałem widowni w repryzie "deska". Kolejna znana repryza ale zawsze jest zabawna.
Przed przerwą ponownie wystąpił Galaxy. Tym razem był to balans ze szkłem. Bardzo lubię ten numer i tym razem się nie zawiodłem Balans był bardzo dobry zwłaszcza druga połowa występu.

Podczas 20 minut przerwy można było zrobić sobie zdjęcie z postaciami z bajek, przejechać na kucyku oraz skorzystać z bufetu.

https://s33.postimg.cc/4a2kgqb5b/20180801_190350_HDR.jpg


Po przerwie Duo Robson w ekwilibrystyce na wałkach. Numer był na wysokim poziomie. dostał chyba największe brawa. Po tych emocjach swoje kochana czworonogi zaprezentowała Barbara. Trzy border colie, które były bardzo posłuszne. Pokaz tych psów bardzo dobry, chociaż brakowało elementów z jakimiś rekwizytami jak w Cyrku Korona. Po chwili clown Robi z repryzą "Skakanka" z udziałem publiczności. Kolejna dobrze znana repryza ale na dobrym poziomie. Po tej repryzie drugi w tym spektaklu numer napowietrzny czyli lina pionowa. Do tej dziedziny jestem wymagający. Więc lina średnio mi się spodobała. Szczura lecącego w kosmos i spadającego na spadochronie zaprezentował Robi. Na koniec pokaz konia fryzyjskiego i kucyka pony. Pokaz bardzo dobry. Konferansjer się pożegnał i zaprosił za rok.

Program ogólnie na dobrym poziomie ale brakowało jakiegoś mocnego punktu programu. Cyrk jest ładny i zadbany. Ceny są przystępne. Zapraszam wszystkich na spektakle Cyrku Wictoria.

Cyrk Wictoria

udostępnił film - ponad 3 lata temu

i

Cyrk Wictoria w Końskich i w Radoszycach

youtube.com

Cyrk Wictoria

udostępnił zdjęcie - ponad 3 lata temu

i

Cyrk Wictoria prezedstawia widowisko 2018!
W programie zobaczycie m.in. Konie fryzyjskie, kucyki pony, gołębie, legwany, ostronosy, boa dusiciele, pytony krolewskie, szczura na spadochronie! Ponadto ewolucje na linie pionowej, trapez, latającego spider mana, rola rola, fakira, iluzje oraz paradę bajkowych postaci!
!!!SENSACJA!!!
TYLKO U NAS MASZA I NIEDŹWIEDŹ!

https://s13.postimg.cc/mfulgpyfr/cyrk_wictoria6.jpg