World Sports Federation Foundation

Pierwszy raz na World Sports Federation Foundation
Rejestracja

Toni Nowosad

udostępnił zdjęcie - około 1 rok temu

i

W dniach 24 – 25 lipca 2010 r. na terenie toru „Kartodrom – Radom” odbyły się zawody Briggs&Stratton Karting Sport – Puchar Ministra Sportu i Turystyki w kat.: M60, E60, Mini ROK, Junior ROK, ROK, Super ROK, IV Runda Pucharu GKSK w kat.: M125, P125 oraz V i VI Runda Pucharu ROTAXw kat.: Mini MAX, Junior MAX, MAX Senior.

https://s1.postimg.cc/8cxoux9f0v/c.150.100.16777215.0.stories.foto.karting5runda2010.img_7045.jpg


Zawody odbywały się przy zmiennej pogodzie, nie ominęło nas słońce, wiatr, a również drobny deszcz.
W sobotę rozegrane zostały treningi oficjalne i przed finały dla kategorii jadących w Pucharze MSiT (dla kat. Junior ROK, Rok i Super Rok odbyły się także finały) oraz w Pucharze GKSK, jak również finały dla zawodników startujących w V rundzie Pucharu Rotax. Natomiast w niedzielę odbyły się finały Pucharu MSiT oraz GKSK i VI Runda Pucharu Rotax.

Zwycięzcami sobotnich zmagań zostali:
Kat. Junior Rok:

I miejsce – Jakub Banaszak (AK Radomski)
II miejsce – Tomasz Grygiel (AK Leszczyński)
III miejsce – Michał Grzyb (AK Wielkopolski)

Kat. Rok:
I miejsce – Hubert Ptaszek (BTM Bydgoszcz)
II miejsce – Mikołaj Pęcak (AK Leszczyński)
III miejsce – Małgorzata Rdest (AK Rzemieślnik)

Kat. Super Rok:
I miejsce – Jarosław Kruk (AK Radomski)
II miejsce – Marcin Wójcik (AK Radomski)
III miejsce – Arkadiusz Hudziak (AK Śląski)

Kat. Mini MAX:
I miejsce – Piotr Parys (AK Wschodni w Lublinie)
II miejsce – Toni Nowosad (AK Wschodni w Lublinie)
III miejsce – Filip Panas (UKS Moto-Kart „Energetyk”)

Kat. Junior MAX:
I miejsce – Kacper Bielecki (UKS Moto-Kart „Energetyk”)
II miejsce – Domonik Panas (UKS Moto-Kart „Energetyk”)
III miejsce – Paweł Malczak (AK Wschodni w Lublinie)

Kat. Senior MAX:
I miejsce – Jan Smaga (AK Wschodni w Lublinie)
II miejsce – Filip Tokar (AK Kielecki)
III miejsce – Idalia Czarnocka (AK Rzemieślnik)

W niedzielę wyniki kształtowały się następująco:

Kat. Mini Rok:
I miejsce – Karol Lubas (AK Krakowski)
II miejsce – Filip Wójcik (AK Radomski)
III miejsce – Oskar Kałuża (AK Zielonogórski DUET)

Kat. Młodzik 60:
I miejsce – Karol Lubas (AK Krakowski)
II miejsce – Filip Wójcik (AK Radomski)
III miejsce – Oskar Kałuża (AK Zielonogórski DUET)

Kat. Easykart 60
I miejsce – Filip Wójcik (AK Radomski)
II miejsce – Michał Śmigiel (AK Morski)
III miejsce – Marcel Jastrzębowski (BTM Bydgoszcz)

Kat. Mini MAX:
I miejsce – Toni Nowosad (AK Wschodni w Lublinie)
II miejsce – Filip Panas (UKS Moto-Kart „Energetyk”)
III miejsce – Piotr Parys (AK Wschodni w Lublinie)

Kat. Junior MAX:
I miejsce – Rafał Berdys (AK Wschodni w Lublinie)
II miejsce – Bartłomiej Mochnacki (AK Wschodni w Lublinie)
III miejsce – Paweł Myszkier (AK Rzemieślnik)

Kat. Senior MAX:
I miejsce – Jan Smaga (AK Wschodni w Lublinie)
II miejsce – Artur Janosz (UKSM Krak-Kart Kraków)
III miejsce – Błażej Wiśniewski (AK Leszcyński)

Kat. Open + World Formuła
I miejsce – Wiktor Borowiak (AK Morski)
II miejsce – Marcin Jagła (BTM Bydgoszcz)
III miejsce – Bartosz Grześkowiak (AK Gorzowski)
https://s1.postimg.cc/738xlz09qn/c.150.100.16777215.0.stories.foto.karting5runda2010.img_6956.jpg

Toni Nowosad

udostępnił zdjęcie - około 1 rok temu

i

KURIER LUBELSKI SPORT Toni Nowosad nie miał sobie równych
Toni Nowosad nie miał sobie równych
Tomasz Biaduń 25 maja 2009 12:53 Kurier Lubelski

Wczoraj na torze przy ulicy Zemborzyckiej kilkudziesięciu rajdowców walczyło o puchary Polskiego Związku Motorowego oraz Ministra Sportu, Turystyki i Wypoczynku. Wśród reprezentantów Lubelszczyzny, najlepiej spisał się młodziutki Toni Nowosad, który nie miał sobie równych w klasie E-60.
Zawodnik KM Pionier Lublin znacznie zdystansował rywali z automobilklubów Wielkopolskiego i Leszczyńskiego.

Jego zwycięstwo było jedynym triumfem naszego reprezentanta w zawodach. Lublinianie stawali jednak na niższych stopniach podium w innych kategoriach.

Automobilklub Lubelski zdominował rywalizację w klasie E-125 light. Zawodnicy z te-go zespołu okupili trzy czoło-we lokaty. Pierwsza była Ilona Zaniuk, drugi Cezary Zaniuk, a trzeci Michał Mielniczuk.
http://www.kurierlubelski.pl/artykul/121371,toni-nowosad-nie-mial-sobie-rownych,id,t.html

https://s1.postimg.cc/1t4qezewfz/zoko_czenie_sezonu_2008_Lublin.jpg

Toni Nowosad

udostępnił zdjęcie - około 1 rok temu

i

https://s1.postimg.cc/9ffj0d9w67/22323109_1769979756634548_2127950462_n.png

Kartingowe Mistrzostwa Polski Kategoria Młodzik 601. Parys Piotr – Automobilklub Wschodni – 12 miejsce

Kategoria Młodzieżowa 125 1. Mikołaj Sokołowski - UKS Moto – Kart „Energetyk” – 11 miejsce

Kategoria ROK 125, 1. Ilona Zaniuk - Automobilklub Lubelski – 11 miejsce

Puchar Easykart Kategoria Easykart 60, 1. Toni Nowosad - Automobilklub Wschodni – 2 miejsce

Kategoria Easykart 1001. Jan Rzepiński - Automobilklub Lubelski – 3 miejsce

Kategoria Easykart 125 Light – Puchar GKSK 1. Seweryn Szczepanik – DMSB Niemcy – 1 miejsce
2. Ilona Zaniuk - Automobilklub Lubelski – 2 miejsce
3. Karol Próchniak- Automobilklub Lubelski – 3 miejsce

Kategoria Easykart 125 Shifter 1 Karol Próchniak - Automobilklub Lubelski – 1 miejsce
2. Adrian Czuchaj – Automobilklub Wschodni – 2 miejsce
3. Karol Strużek - Automobilklub Lubelski – 3 miejsce
4 Marek Wyrzykowski - Automobilklub Wschodni – 4 miejsce

W klasyfikacji zespołowej 1. Automobilklub Lubelski – 1 miejsce 2.Automobilklub Wschodni – 2 miejsce

Europejski Finał Easykarta w Poznaniu Kategoria Easykart 60, 1.Toni Nowosad - Automobilklub Wschodni – 10 miejsce

Kategoria Easykart 100, 1 Patryk Szczepanik - Automobilklub Lubelski – 7 miejsce

Kategoria Easykart 125 Light1. Ilona Zaniuk - Automobilklub Lubelski – 10 miejsce

Światowy Finał Easykarta w Lonato

Kategoria Easykart 1001 Patryk Szczepanik - Automobilklub Lubelski – 17 miejsce w finale A

Kategoria Easykart 125 Light Seweryn Szczepanik - Automobilklub Lubelski – 5 miejsce w finale A

Kategoria Easykart 125 Shifter Karol Próchniak - Automobilklub Lubelski – 8 miejsce w finale A
Karol Strużek - Automobilklub Lubelski – 11 miejsce w finale A
https://s1.postimg.cc/8uims8kg4v/22278436_1769979739967883_1522945_n.png