World Sports Federation Foundation

Pierwszy raz na World Sports Federation Foundation
Rejestracja

Maciek Moto

udostępnił zdjęcie - 7 mies. temu

i

https://i.postimg.cc/1z4BFk8S/Smart-Select-20230522-113156-Drive-1.jpg

Maciek Moto

udostępnił zdjęcie - 10 mies. temu

i

https://i.postimg.cc/SRhC7RqK/Scanned-Image-3.jpg

https://i.postimg.cc/GtwVFFHs/Scanned-Image-4.jpg

https://i.postimg.cc/j23NVXPD/Scanned-Image-5.jpg

https://i.postimg.cc/zvpmqLGb/Scanned-Image-6.jpg

https://i.postimg.cc/WbJ6RBYj/Scanned-Image-7.jpg

Maciek Moto

udostępnił zdjęcie - ponad 4 lata temu

i

https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/7/78/Tony_Rickardsson_%28speedway_rider%29.jpg

Maciek Moto

udostępnił zdjęcie - 7 mies. temu

i

https://i.postimg.cc/YSxnN63N/Smart-Select-20230522-114009-Drive-1.jpg

Maciek Moto

udostępnił zdjęcie - 10 mies. temu

i

https://i.postimg.cc/5yz3mTZx/Scanned-Image-8.jpg

https://i.postimg.cc/wxNcnKGz/Scanned-Image-9.jpg

https://i.postimg.cc/3r2mnXkJ/Scanned-Image-10.jpg

https://i.postimg.cc/T33bdBCp/Scanned-Image-11.jpg

Maciek Moto

udostępnił zdjęcie - ponad 4 lata temu

i

Szczere wyznanie Toniego Nowosada

MAR 12, 2019

https://i.postimg.cc/W3vHCvYZ/toni21.jpg


Bez świadomych kroków nie będziemy widzieć zauważalnych efektów, dlatego warto doskonalić się każdego dnia i robić to co nam sprawia przyjemność – pisze na swoim profilu społecznościowym Toni Nowosad, niegdyś jeden z najszybszych kierowców polskiej serii Rotax. Dziś Toni zajmuje się między innymi współpracą z najmłodszymi adeptami sportu kartingowego.

„Ponoć każdy ma w sobie coś z dzieciaka? Nie tak dawno temu też uczęszczałem na treningi i miałem „wzorzec”. Być może ja jestem kimś takim dla młodych talentów. To świetne uczucie!” – czytamy we wpisie Toniego Nowosada.

Dla wielu naszych czytelników Toni Nowosad może wydawać się anonimową postacią. Jednak jego osoba wiąże się z bogatą historią kartingową w Polsce. Toni należał swego czasu do najszybszych kierowców kartingowych w Polsce, startował też w najważniejszych wówczas imprezach poza granicami kraju, głównie we włoskich finałach światowych Easykart.

https://i.postimg.cc/tT4hYvYf/toni1.jpgOstatnie przemyślenia Toniego Nowosada dotyczą jego współpracy z dziećmi w jednej z warszawskich szkółek kartingowych. Były mistrz zajmuje się grupą najmłodszych adeptów kartingu. „Będąc dzieciakiem też można być świadomym, od czynów po słowa, ale bez świadomych kroków nie będziemy widzieć zauważalnych efektów, dlatego warto doskonalić się każdego dnia i robić to co nam sprawia przyjemność. Im wcześniej zaczniesz, tym szybciej staniesz się świadomy swoich kompetencji. Świadomość to podstawa skuteczności, a bycie skutecznym przy tak wymagających studentach to fajny sprawdzian.” – czytamy we wpisie Toniego.

Karting to doskonała szkoła życia. Nie tylko dla najmłodszych uczestników sportu kartingowego, ale również dla innych wychowawców i trenerów. Dlaczego? Trafnie zauważa to Toni w swoim wpisie, „Kiedyś przed jednym z moich wystąpień publicznych na szkoleniu usłyszałem że najbardziej wymagającą publiką są właśnie dzieci.

Pewnie dlatego, że nikogo nie udają, są sobą i mówią co myślą, najszybciej weryfikują twoje kompetencje no i przede wszystkim mają tyle energii że nawet kawa z Redbullem nie są w stanie za dużo pomóc.”

Czym zajmuje się dzisiaj Toni Nowosad? Ma wiele zajęć. Przede wszystkim nie stracił kontaktu z kartingiem i regularnie możemy go zobaczyć na torach kartingowych, ale dziś w roli opiekuna, trenera i mechanika. Ostatnio współpracował z Supersonic Racing.
- Co tydzień mam zajęcia z dzieciakami w szkole podstaw kartingu. Współpracuję również z Porsche Połczyńska i kilkoma innymi firmami. Podjąłem współpracę z firmą z Los Angeles, która w ofercie ma deski „Onewheel”. Dodatkowo, co jakiś czas redaguje teksty i newsy o koszykówce dla Światbasketu.pl. Powiem tak, nie ma nudy.- mówi nam Toni Nowosad

Fot. Łukasz Iwaniak (Media4U), Toni Nowosad
Wszelkie prawa zastrzeżone